KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141405
nr 1314 1405
Oidentifierad konstnär. Rovdjursjakt. 1800-tal, ej signerad. Olja på papper, 20x25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:38:10
19/3 20:21:50
1.500 kr
23/3 20:33:10